Kamyonet Kasaları

Mayıs 18 2017
17362941_1395466640485634_3077106819288971618_n

Kamyonet kasaları, müşteri talebine göre çeşitli kullanım amaçlarına uygun seçenekler sunması ile tercih edilmektedir. Müşteri talebi ve isteği her zaman ön plandadır. Çeşitli sektör ve kullanıma göre çeşitlilik göstermektedir.

Kamyonet kasaları, açık ve kapalı olmak üzeri iki ana gruba ayrılmaktadır. Müşteri talebine göre her iki yandan ve arkadan kapı açılımı yapılmaktadır. Bu sayede kullanım kolaylığı müşterilere kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

Kamyonet kasalarında açık kasalar yük ve eşya taşıma alanında yaygın olarak tercih edilirken kapalı kasalar daha muhafazalı taşıma gerektiren gıda vb. sektörlerde tercih edilmektedir. Açık kasalarda kapaklara monte edilen yan ve üst profiller sayesinde ergonomik kullanıma olanak sağlanmaktadır. Müşteri talebine göre kapaklara monte edilen profiller hafif branda veya tente ile kapatılmaktadır. Böylece toz ve yağmurdan koruma sağlanmaktadır.

Kapalı kasalar daha mukavemetli taşıma sağladığı için gıda, ilaç vb. sektörlerde yaygın olarak tercih edilmektedir. Kullanılan alan ve ihtiyaçlara göre kapalı kasalara izole sistem uygulaması yapılmaktadır. Bu sayede soğuk ve sıcak dengesi sağlanıp taşınan ürünün muhafazası arttırılmaktadır. Kapalı kasalarda tente uygulaması da yapılmaktadır. yanlardan açık bırakılan kasaya kayar perde denilen sistem kurulmaktadır. Bu sayede ürünlerin yağmur, ısı, toz vb. türü etkilerden korunması sağlanıp sağ ve sol taraflara uygulanan kayar perde sistemi sayesinde iş kolaylığı sağlanmaktadır. Kayar perde sisteminde yan cepheler tamamen açıldığından dolayı yükleme ve indirmede müşterilere kolaylık sağlamaktadır.

Firma olarak ihtiyaçlarınızı ve çalışma şartlarınızı tespit ederek işinize en uygun aracı yüksek kalite ilkemiz doğrultusunda sizlere sunuyoruz. Uzman kadromuz ve kaliteli ürünlerimiz sayesinde uzun yıllar müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak temel prensibimizdir. Merak ettiğiniz soruları cevaplamak ve daha detaylı bilgi vermek için sizi firmamızda görmekten mutluluk duyarız.